Jasmin autom sletio s ceste zbog nesavjesnog vozača: Bolje mu je nek se javi

nesreća

 

Prema njegovim riječima, vozilo marke SEAT je prilikom preticanja kolone ugrozilo njegovu sigurnost, prisiljavajući ga na nagli manevar.

 

U mjestu Kladanj, prije ulaska u tunel na putu iz Tuzle prema Sarajevu, danas u 12:35 sati dogodio se incident u kojem je vozač Jasmin bio primoran sletjeti s ceste kako bi izbjegao sudar s nesavjesnim vozačem.
Prema njegovim riječima, vozilo marke SEAT je prilikom preticanja kolone ugrozilo njegovu sigurnost, prisiljavajući ga na nagli manevar koji je rezultirao materijalnom štetom na automobilu, piše portal Crna-hronika.
 

Cijeli događaj je zabilježen auto-kamerom, uključujući registarske oznake vozila.
Incident je odmah prijavljen policiji, koja je savjetovala Jasmina da dostavi snimak kako bi se poduzele daljnje mjere. Međutim, on putem javnog apela poziva vozača SEAT-a da mu se javi kako bi zajednički riješili štetu na civiliziran način, prije nego što slučaj bude predat nadležnim organima.
 

 

Svi koji imaju dodatne informacije o ovom incidentu mogu ih proslijediti policiji radi daljnjeg postupanja.