Policija je navodno pozvala na razgovor i mladića koji je optužen za pljačku i pokušaj silovanja, kao i nekoliko svjedoka.
Ivana K, učesnica emisije „Izvedi me“, koji se prikazuje na RTV Pink, juče je prijavila policiji da ju je drugi učesnik tog televizijskog programa prvo opljačkao, a potom pokušao da siluje u jednom motelu na Kružnom putu u naselju Kijevo, gde su prethodno snimali šou.
Kako Kurir saznaje, Ivana K. je juče ujutro podnijela prijavu policiji u Rakovici, tvrdeći da ju je „kolega“ iz šoua tokom noći prvo opljačkao, a potom fizički napao i pokušao da je siluje.
“S obzirom na to da su u pitanju teške optužbe, policija je odmah reagovala i trenutno se svi njeni navodi ispituju“, kazao je izvor upoznat s događajima iz motela na Kružnom putu.
Ivana K. je navodno bila u teškom psihičkom stanju kada je policiji davala iskaz, zbog čega je naposljetku odvedena u odgovarajuću medicinsku ustanovu kako bi joj se pružila pomoć.
(Izvor:krajina.ba)