Civić d.o.o. objavljuje konkurs za prijem 2 radnika

c

                                                                        OGLAS ZA PRIJEM RADNIKA

Kompanija „CIVIĆ“ d.o.o. Cazin, Lojićka bb, raspisuje oglas za prijem u radni odnos.

Zbog povećanja obima posla firma Civić d.o.o. objavljuje konkurs za prijem 2 radnika.

Radnik će obavljati poslove SKLADIŠTARA.

Opis poslova: - Manipulacija robe unutar skladišta - Prijem, skladištenje i izdavanje robe u skladištu - Sortiranje robe - Obavlja ostale zadatke po nalogu neposredno nadređenog

Uslovi: - Minimalno SSS - Poznavanje skladišnih procesa - Sposobnost rješavanja problema - Osobno poštenje, integritet i radna etika Nudimo: - Mogućnost stalnog zaposlenja - Rad u profesionalnom, prijatnom i dinamičnom okruženju - Stalnu obuku i usavršavanje - Mogućnost napredovanja

Broj izvršilaca: 2

Za više informacija možete se javiti svakim radnim danom od 08:00 do 16:30 putem telefona: 062/685-644, 037/307-604, ili lično u firmi. Oglas ostaje otvoren 14 dana od dana objave. Lokacija: (Rad iz firme)

Promo