Bellona Cazin raspisuje se oglas za više pozicija

b

Brand BELLONA lider je u prodaji visokokvalitetnog namještaja, posteljina, anatomskih jastuka i madraca. Koristeći najmodernije tehnologije u proizvodnji, putem suradnika, permanentno slijedi svjetske trendove u preko 100 zemalja svijeta. Da čvrsto stojimo iza svakog realizovanog projekta kao dokaz ističemo ponovljene kupovine, kao i rast koji bilježimo na prostoru Bosne i Hercegovine iz godine u godinu. Kvalitet je naš moto, a prednost definitivno najraznovrsnija ponuda koja zasigurno može pratiti i najzahtjevnije želje naših kupaca. Zbog proširenja poslovnih aktivnosti u poslovnoj jedinici Bellona Cazin raspisuje se oglas za  više pozicija

POZICIJA: VODITELJ POSLOVNICE

Opis poslova:

  • Svakodnevno komunicira sa klijentima i prodaje robu u poslovnoj jedinici,
  • Prezentira i savjetuje kupce o asortimanu robe,
  • Prati stanja zaliha robe u poslovnici,
  • Brine o vođenju dokumentacije u poslovnici,
  • Direktno odgovoran za vođenje TKM-a,
  • Odgovoran za prenos za i iz poslovnice,
  • Planira, organizira i prati kvalitet rada zaposlenih u poslovnici,
  • Pruža podršku i usmjerava rad zaposlenih,
  • Unapređuje efikasnosti radnih procedura,
  • Sarađuje sa ostalim rukovodiocima poslovnica i menadžmentom kompanije,
  • Osigurava poštivanje zakonskih propisa i internih akata kompanije,
  • Vodi računa o ostvarivanju mjesečnih i godišnjih targeta,
  • Planira dnevne lokalne i daljinske isporuke,
  • Vrši kontrolu prokucavanja računa i avansnih računa,
  • Odgovara za kompletno stanje robe i imovine unutar poslovnice,
  • Direktno odgovoran za dnevno predavanje i obračun pazara i primljenih avansa.
  • Praćenje i nadgledanje rada u poslovnici
  • Organiziranje rasporeda te vođenje evidencije prisutnosti, angažmana i učinka zaposlenika
  • Identifikacija ključnih potreba kupaca u svrhu ostvarenja dodatne prodaje
  • Ostali poslovi u poslovnici prema potrebi

Uslovi:

  • Minimalno SSS.
  • Izražena komunikativnost, fleksibilnost i timski rad.
  • Poželjno radno iskustvo na rukovoditeljskoj poziciji
  • Poznavanje rada na računaru, kao i jednog stranog jezika su prednost, ali ne i uslov.

POZICIJA: TRGOVAC

  • Prijem i izlaganje robe u salonu namještaja,
  • Održavanje urednosti na radnom mjestu,
  • Upoznavanje i učenje o novim proizvodima,
  • Rad s kupcima, davanje potrebnih informacija kupcu,
  • Zaključivanje prodaje,
  • Čvrsta suradnja s poslovođom objekta,
  • Ostali poslovi po nalogu prvih pretpostavljenih.

Uslovi:

  • Minimalno SSS,
  • Izražena komunikativnost, fleksibilnost i timski rad,
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,

Nudimo:

  • Rad u prijatnom, profesionalnom i dinamičnom radnom okruženju.
  • Obuku i usavršavanje.
  • Mogućnost za napredovanje.

Broj radnih mjesta: 2

Mjesto rada: Cazin

Prijave slati na mail: prijave.posao@gradiz.ba

Promo