(VIDEO) Liga prvaka tek počela, a već imamo GOL SEZONE: Saigrač bivšeg člana Sarajeva zadivio Evropu

r
Ono što je obilježilo susret je golčina iz 65. minute. Zasluga je to Belgijanca Zene Debasta; on se namjestio na udarac sa nekih 20 metara, a njegov siloviti šut završio je u mreži

Nova sezona Lige prvaka krenula je sinoć. Jedan od mečeva bio je i onaj između Sportinga i Lillea, u kojem je portugalski klub slavio rezultatom 2:0.

Domaći su do prednosti došli u 38. minuti, kada je za 1:0 pogodio Viktor Gyokeres.

Ono što je obilježilo susret je golčina iz 65. minute. Zasluga je to Belgijanca Zene Debasta; on se namjestio na udarac sa nekih 20 metara, a njegov siloviti šut završio je u mreži. Golman francuskog tima Lucas Chevalier samo je pogledom mogao ispratiti kako lopta ulazi u gol.