Džeko u jeku špekulacija o navodnom odlasku u Hajduk postigao golčinu za Fenerbahče (VIDEO)

.
Kapiten Fenerbahčea i nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko postigao je majstorski gol za turski tim protiv rumunskog Petrolula.

Turski velikan je golom Dijamanta izjednačio na 1:1 što je bio i rezultat s kojim se otišlo na odmor.

Igrala se 41. minuta susreta kada je Cengiz Under uposlio Dijamanta koji je majstorskim driblingom izbacio jednog igrača rumunskog tima iz igre nakon čega je lijevom nogom pogodio dalji ugao golmana Petrolula.

Dijamant se prethodnih dana povezuje s odlaskom u redove splitskog Hajduka, a italijanski Mediaset je objavio da je pristao na uslove hrvatskog kluba.

Prvih 45 minuta za turski tim je odigrao i drugi bosanskohercegovački reprezentativac u Feneru Rade Krunić.